• 196985
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 25x25cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196985 Категории: ,