• 196979
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 35x35cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
1611 ден. 1790 ден.

На залиха

SKU: 196979 Категории: ,