• 196978
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 35x35cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
1611 ден. 1790 ден.

На залиха

SKU: 196978 Категории: ,