• 196973
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 25x25cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

SKU: 196973 Категории: ,