• 196949
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 14x14cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
269 ден. 299 ден.

На залиха

SKU: 196949 Категории: ,