• 196475
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Etna – мока

Димензии: 35x60cm
Боја: мока

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

SKU: 196475 Категории: , Ознаки: ,