• 196470
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Еtna – мока

Димензии: 28x50cm
Боја: мока

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

SKU: 196470 Категории: , Ознаки: ,