• 196280
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – антрацит

Димензии: 360x360x700mm
Боја: антрацит

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196280 Категории: , Ознаки: ,