• 192468
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bella 115 LA690-05 – Бела

Боја: бела
Димензија: 12,2×11.5cm

Клуб Цена
59 ден. 79 ден.

На залиха

SKU: 192468 Категории: ,