• 193216
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад конусен 14 плиток капак 3405

Волумен (l): 1.1
Висина (mm): 87
Материјал: Емајл на челичен лим
Со капак
Боја: Розова/Зелена
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
475 ден. 559 ден.

На залиха