• 197892
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ролетна/завеса Bambus 60x120cm

Материјал: бамбус.
Функција: заштита од сонце, штитник за сонце, вентилација, заштита од зрачење.
Димензии: 60x120cm

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 197892 Категории: ,