• 189172
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Решо UNION UN-10909 – црно

Моќ: 2500W
Димензии Ш/В/Д: 471/266/166мм
Боја: црна
Сигнална ламба
Дијаметар на чинија: 15,5×18,5cm
5 прилагодливи нивоа на температура

Клуб Цена
2190 ден. 2499 ден.

Нема на залиха

SKU: 189172 Категории: ,