5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен миксер Max Puls MP-HM10 – 1600W

Моќност:1600W
Напон:230V

Клуб Цена
8075 ден. 8500 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174765 Категории: ,