• 193743
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Контактен грил gorenje GCG2100S

Моќност на грејачот: 2100W
Број на автоматски програми за готвење/печење: 7
Димензија: 380x180mm

Клуб Цена
6490 ден. 7799 ден.

На залиха

SKU: 193743 Категории: ,