• 193754
  • D
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден сет BEKO BSE 21100 B

Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:71L
6 функции
SteamShine®
Вентилатор,Грил, Механички тајмер, Booster
Команди на допир
Димензии:59x56x59cm
Плотна:
4 витроцерамски зони
контрола на допир
Предна лева зона: Ø210mm – 2300 W
Задна лева зона: Ø140mm – 1200W
Предна десна зона: Ø160mm – 1500W
Задна десна зона: Ø180mm – 1800W
Индикатор за преостаната топлина

Клуб Цена
22989 ден. 27499 ден.

На залиха

SKU: 193754 Категории: ,