• 193850
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

ТV Favorit 55″ DK5JM2T2S2A -11UHD

Дијагонала: 55″ (140cm)
Екран: LED
Резолуција: 3840×2160 (ULTRA HD) 4K
Тјунер: DVB-T2/S2
Осветлување: 280CD/M2 +/-10%

Клуб Цена
18490 ден. 28499 ден.

На залиха

SKU: 193850 Категории: ,