• 194196
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач Favorit HCF-150

Волумен: 145L
Енергетска класа: A
Гас: R600a
Димензии(ШxДxВ): 710x550x850
Корпа: 1
Winter security: (-15 степени)
Интегрирана рачка: Да

Клуб Цена
9991 ден. 12990 ден.

На залиха

SKU: 194196 Категории: ,