• 173282
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пренослив полнач 2000 Maх BUSY

2,000 mAh to fully charge most phones
Includes LED light charging indicator

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173282 Категории: ,