• 183
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пречистувач на воздух MAX

Моќност: 50 W
Простор на прчистување: 50 m2
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
Димензии: 270*303*497 mm
Teжина: 4.6 kg
Поврзување со WiFi
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата . Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом .

Моделот Max е еден од најголемите во понудата. Опремен е со троделен филтер кој врши филтрацијa на воздухот и ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот , непријатните мириси, бактериите и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија и покрива површина до дури 50m2. Дизајниран е рамномерно да го прима и распоредува воздухот од сите страни, располага со сензор за следење на квалитетот на воздухот , OLED дисплеј, амбиентално светло , како и WI-FI функција со која ќе ја пратите и контролирате работата на истиот и надвор од домот.

Клуб Цена
8474 ден. 9415 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177259 Категории: ,