• 188480
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка WD 255 XE

Број на мотори: 2
Моќност на мотор: 2 X 1200 (MAX 2 X 1400) W
Проток на воздух при вшмукување: 130 l/s
Капацитет на резервоар : 55 l
Teжина: 19 kg
Производител: Lavor
Правосмукалка со два високоефективни мотори наменета за суво вшмукување со резервоар од нерѓосувачки челик со голем капацитет. Поседува вграден штекер на кој може да се приклучи електричен алат до 2200W.

Клуб Цена
22761 ден. 25290 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188480 Категории: ,