• 911
  • 183911-600×450
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Vivax VC-7004A

Моќност:700W
Капацитет на резервоарот:3L

Клуб Цена
6175 ден. 6500 ден.

На залиха

SKU: 183911 Категории: ,