8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка VIVAX VCC-8004AB

Циклонска правосмукалка
Моќност: 800W
Eco Energy, Galactic
Капацитет: 2,5l
Циклонска со HEPA фитлер

Клуб Цена
5499 ден. 5999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183910 Категории: ,