• 194593
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка со кесичка BEKO BKS 1320 O

Моќност на моторот: 2100W
Капацитет: 2.5L
Радиус на операција: 8m
Димензија: 23x40x30cm

Клуб Цена
5699 ден. 5699 ден.

На залиха

SKU: 194593 Категории: ,