• 088668

Правосмукалка Rowenta RO3724EA

Моќност:750 W
Најсовремената технологија која овозможува моќно вшмукување
Телескопска метална цевка
EffiTech мотор за одлична енергетска ефикасност
Радиус на работа: 8,8 м

5999 ден.

Нема на залиха

SKU: 088668 Категорија: