13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка gorenje VC 2021 PSBKBU

Боја црно-сина
Моќност: 2000 W
Моќ на всисување: 390 W
DELTA POWER
Со вреќичка 3 Литри
Материјал на цевката: Метал
Телескопска цевка
Универзална четка
1 Хепа филтер
Радиус-Опсег: 14 m
Копче за вклучување
Управувачка локација: На апаратот
Нежен старт на моторот SOFT START
Гумирани тркалца

Клуб Цена
5490 ден. 6290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167146 Категории: ,