• 192024
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Migliori VC 3012

Број на мотори: 1
Моќност: 1200W
Напон: 230 V- Moнофазен
Капацитет на резервоар: 30 l
Материјал на изработка на резервоар: Нерѓосувачки челик
Проток на воздух: ≥ 30 l/s
Вшмукувачка моќ: ≥ 17 KPA
Должина/ширина на црево: 1.5 m / Ф32 mm
Ниво на бучава: 82 dB
Димензии: 33х33х58 cm
Teжина: 5.9 kg
Производител: Migliori
Професионална правосмукалка за суво и водено чистење со моќност од 1200 W.Опремена е со постоље со 4 тркала и утикач од 2000W за приклучување на машини за работа
Во стандардната опрема има хепа филтер и филтер за водено вшмукување,хартиена ќеса, папуча (водено и суво чистење), и тенок продолжеток за чистење.

Клуб Цена
5931 ден. 6590 ден.

На залиха

SKU: 192024 Категории: ,