12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка gorenje VC 2221 PSBKR

Моќност:2200W
Капацитет на вреќа:3L
Телескопска цевка
HEPA филтер
Должина на кабел:5m

Клуб Цена
5990 ден. 6790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167147 Категории: ,