• 192026
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Migliori VC 2012 H

Број на мотори: 1
Моќност: 1200W
Напон: 230 V- Moнофазен
Капацитет на резервоар: 20 l
Материјал на изработка на резервоар: Нерѓосувачки челик
Моќност на пумпа за вода: 25 W
Проток на воздух: ≥ 1.7 m3/min
Вшмукувачка моќ: ≥ 16 KPA
Должина/ширина на црево: 1.8 m / Ф32 mm
Димензии: 38х33х45 cm
Teжина: 7.3 kg
Производител: Migliori
Правосмукалка за хемиско чистење која се користи за темелно чистење на килими, теписи и тапацири во канцеларии, клиники, кина и домаќинства, како и тапацири на автомобили. Опремена е со постоље со 4 тркала.
Во стандардната опрема има Хепа филтер и филтер за водено вшмукување,хартиена ќеса, 2 папучи за хемиско чистење (мала и голема), папуча за водено и суво чистење, четка за чистење на мебел и тенок продолжеток.

Клуб Цена
7821 ден. 8690 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192026 Категории: ,