12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Gorenje VC2303SPRCY

Моќност: 2300 W
Со канистер SUPRA POWER
Волумен на садот за прашина: 1
7 Литри
Мотор SOFT START
Употреба суво чистење
Хепа филтер 2
Ниво на филтрација: 9
Цевка: Алуминиум
Универзална четка + 3 додатни наставки
Радиус-Опсег: 19 m

Клуб Цена
7390 ден. 8390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178503 Категории: ,