• fddsf
43% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка fabbygo HJC-1903

Моќност на мотор – 700w
Капацитет на садот за прашина 0.8L
22.2V Литимуска батерија
4 часовна работа
Брзо полнење
Користење без кабел

Клуб Цена
3699 ден. 6499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181417 Категории: ,