• 194594
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка BEKO VCC 6324W

Моќност: 2400W
Вмукувачка моќ: 350W
Капацитет на вреќа: 4L
Hepa Filter
Tелескопска цевка
Индикатор за полна вреќа
Ниво на бучава: 86(dBA)
Должина на кабел: 5m

Клуб Цена
7999 ден. 7999 ден.

На залиха

SKU: 194594 Категории: ,