• 193173
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка BEKO VCC 5424 W

Моќност: 2400W
Вмукувачка моќ: 350W
Капацитет на сад: 4L
Телескопска цевка
Индикатор за полн сад
Ниво на бучава: 86dB
Должина на кабел: 5m

Клуб Цена
7499 ден. 8390 ден.

На залиха

SKU: 193173 Категории: ,