• 203
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна пумпа 750W за чиста вода

Моќност 750W
Макс. висина 8,5 м
Макс. длабочина 7м
Притисок 0,85 bar
Проток на вода 12500l/h
Тежина 6 кг

Агрина потопна пумпа за чиста вода со пловак

Клуб Цена
4289 ден. 4635 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство