• grey
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Виста 60x120cm Сиви

Димензии: 60х120cm

Клуб Цена
1403 ден. 1559 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182223 Категории: ,