• 182197
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Тајга 15х90cm Бела

Димензии:15х90cm

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182197 Категории: ,