• beige
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Јука 16.5х49.5cm Беж

Димензии:16.5х49.5cm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182189 Категории: ,