• 82093
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Бејкоз 60х120cm Беж

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182093 Категории: ,