• 190926
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 140cm/6mm

Димензија: 200x140cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

На залиха

SKU: 190926 Категории: ,