• 190925
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 130cm/6mm

Димензија: 200x130cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
11241 ден. 12490 ден.

На залиха

SKU: 190925 Категории: ,