• 173050
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Осигурувач 16A LEGRAND

Автоматски осигурувач 1p, 6KA, B, 16A, компактибилни со бакарни шини за врска во вид на чешел и во вид на ушки.

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

SKU: 173050 Категории: ,