• 58965
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Одрмзнувач на стакло 500ml

Клуб Цена
252 ден. 280 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 006545 Категории: ,