• 176272
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножеви Сет ЕК151-36

Декорирајте ја Вашата трпеза со сет уникатни ножеви

Клуб Цена
477 ден. 530 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176272 Категории: ,