• 165634
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож за лупење 11cm 92657

Материјал:метал,пластика
Димензии:11cm

Клуб Цена
116 ден. 129 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165634 Категории: ,