5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож инокс куварски А3-1

Материјал: нерѓосувачки челик
Димензии : 20,5cm
Одлично за лупење и сецкање овошје и зеленчук

Клуб Цена
208 ден. 219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031294 Категории: ,