• 179543
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож ЕК240-1

Додате свежина во Вашата кујна со уникатен модел на нож

Клуб Цена
135 ден. 150 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179543 Категории: ,