• 200535
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мултифункционалне тример MP-MFT10

Моќност: 1000W
Зафатнина: 33ccm3
Брзина во празен од: 3.000/min
Макс. брзина: 10.000/min
Масло/гориво сооднос: 40:1

Клуб Цена
12051 ден. 13390 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200535 Категории: ,