15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мултифункционалне тример MP-MFT10

Моќност: 1000W
Зафатнина: 33ccm3
Брзина во празен од: 3.000/min
Макс. брзина: 10.000/min
Масло/гориво сооднос: 40:1

Клуб Цена
9766 ден. 11490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200535 Категории: ,