• 174000
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна косачка Агрина 46P

Тип на гориво:бензин 95
Моќ на моторот:2.6 KW
Мотор:4 тактен
Ширина на косење:46 cm
Висина на косење:25-75 mm
Тежина:30 kg

Клуб Цена
16800 ден. 18779 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174000 Категории: ,