• 216
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна косачка Агрина 43P

Моќност : 2 kw
Обртаи: 2800 rpm
Волумен на корпа : 60 l
Висина на косење : 25-75 mm
Ширина на косење : 43 cm
Тежина : 21 kg
Погон : На туркање

Висококвалитетна косачка Агрина со одлични перформанси идеална за одржавање на Вашиот двор и тревник

Клуб Цена
13690 ден. 15999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173999 Категории: ,