• 216
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна косачка Агрина 43P

Моќност : 2 kw
Обртаи: 2800 rpm
Волумен на корпа : 60 l
Висина на косење : 25-75 mm
Ширина на косење : 43 cm
Тежина : 21 kg
Погон : На туркање

Висококвалитетна косачка Агрина со одлични перформанси идеална за одржавање на Вашиот двор и тревник

Клуб Цена
13951 ден. 15499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173999 Категории: ,