• Микробранова печка BEKO MOC20100W

Микробранова печка Beko MOC20100W

Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Механички тајмер
Defrost функција
6 нивоа на моќност

6799 ден.

На залиха

SKU: 160314 Категорија: