10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка BEKO MOC20100W

Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Механички тајмер
Defrost функција
6 нивоа на моќност

Клуб Цена
3419 ден. 3799 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160314 Категории: ,