5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печки Vivax MWO-2077

Моќност: 700W
Волумен на рерната : 20 л
Нивоа на енергија:5
35-минутен тајмер
Програма за одмрзнување
Димензии (ШxВxД): 440x259x336mm

Клуб Цена
4274 ден. 4499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182460 Категории: ,