• 182460

Микробранова печки Vivax MWO-2077

Моќност: 700W
Волумен на рерната : 20 л
Нивоа на енергија:5
35-минутен тајмер
Програма за одмрзнување
Димензии (ШxВxД): 440x259x336mm

4499 ден.

Нема на залиха

SKU: 182460 Категорија: